מקורם של גולטים ניתן לייחס לאזור בודרום שבטורקיה, אך צמיחתו של שוק תובעני הובילה לבנייתם ​​בבוזבורון, מרמריס, פתייה ואיסטנבול. עץ איכותי ועמיד כמו טיק, מאון ואירוקו משמשים בעיקר לבניית גולדות יפהפיות וחסונות.

סוגי גולה

גולט: הסוג הפופולרי ביותר של יאכטה מסורתית עבור "השייט הכחול" הוא הגולט. זוהי יאכטה משייטת עם שטח ירכתי גדול ומעוגל, המתאימה היטב לאכילה ולנוחה נוחים. בגולטים יש בדרך כלל קטש (מרקוני) או שיזוף, עם מפרש קדמי אחד, שניים או שלושה. אורכם משתנה בין 15 ל -55 מטר והם מאכלסים בין 6 ל -24 אנשים ב -3 עד 12 בקתות עם מקלחת ושירותים פרטיים.

Aynakic (Ketch): יש לו אחלה מורמת ומרוממת המאפשרת מקום לבקתות נוספות למטה בהשוואה לגולט. אולי יש תא הורים גדול בירכתיים. הם יכולים לאכלס 6 עד 24 אנשים ב -3 עד 12 בקתות זוגיות עם מקלחת ושירותים פרטיים. בדרך כלל הם חובטים קטש (מרקוני) ונמצאים בגודל 15 עד 55 מטר.

טירהנדיל: זהו הסוג העתיק ביותר של סירת עץ מקומית עם ירכית מחודדת המתאימה ביותר לשיט במים האגאיים. במקור לרוב היו מפרשים מאוחרים; כעת החבילה משתנה בין סלופ לחותך לגפה. אורכם בדרך כלל נע בין 11-24 מטרים ומאכלס 6 עד 10 אנשים ב -3 עד 5 בקתות זוגיות עם מקלחת ושירותים פרטיים.

סוגי משרדי הגולה

שכר יאכטות בגולט: שכר יאכטה בגולט כדי ליהנות מחופשה פרטית מפנקת בים עם משפחתך וחבריך הקרובים. בין אם תבחרו לשכור יאכטה גולט מסורתית, קלאסית, יוקרתית או סופר מפוארת שתתאים לתקציבכם, תוכלו לצפות לחווית חופשה בלתי נשכחת שתשאיר אתכם רוצים לחזור שוב!

אמנויות בקתה: לא יכולתם לשכור את כל הגולט לעצמכם? אל תדאג! אתה עדיין יכול לנצל את החופשה שלך בצורה הטובה ביותר על ידי שכירת שכר בקתה לחלוקת חווית שייט יפה עם המשפחה או החברים שלך או להרחיב את הרשת שלך ולהכיר חברים חדשים על הסיפון!

מתקנים בגולט

העיצוב של הגולדות הטורקיות המסורתיות אכן התפתח לאורך הדורות וגולט המודרנית היא סירת שייט כחולה מפוארת ונוחה בגודל של 11 עד 55 מטר (36-180 רגל). אורכו של הגולט פרופורציונלי ליכולתו של הנוסעים. הגוליות מרוהטות עם טעם וסגנון נהדר כדי להציע נוחות ומתקנים מרבית לנוסעים הסיפון. בכל תא סטנדרטי בגולט יש אשנבים, ארון בגדים, מראה, מערכת מיזוג אוויר, מקלחת ושירותים צמודים. בקתות הורים מרוהטות יפה עם ערכות ספות, שידה, שולחן עבודה וג'קוזי או מקלחת הידרומסאז 'כדי לפנק את האורחים על הסיפון. יש בקתות נפרדות לצוות.

אזור הסיפון מרווח במיוחד ומשלים את ציוד השיט המשובח ביותר, מזרני שמש וכריות, כך שהנוסעים יוכלו ליהנות מחופשה מהנה בים! בין אם האורחים רוצים להתחמם בשמש או ליהנות מגלישת שאיבת אדרנלין בים, ישנם כל מיני סידורים הזמינים על גבי האמנה כדי שיעזרו להם לבלות. הנוסעים יכולים גם להירגע על הסיפון האחורי הגדול שמרוהט עם ספת סיפון נוחה מאחור, או ליהנות מארוחות משובחות בסלונים מרווחים בפינת האוכל או פשוט להתארגן במטבח היפה והמאובזר.
בטיחות בגולט

הבטיחות והנוחות של הנוסעים הם בראש סדר העדיפויות של הגולטס. בכל גולט יש אחסון בשפע של מים מתוקים ודלק. בנוסף, ישנם רדיו VHF, מכשירי GSM, ציוד ניווט ובטיחות מלא כגון רפסודות הצלה, מעילי הצלה ומטפים, כמו גם נגן טלוויזיה ו- DVD, מקרר, מכונת קרח, מקפיא עמוק, מטבח מאובזר וסירת ג'וקר המסייעים לרסן כל משבר ולאפשר לך ליהנות מהחופשה בים עד תום.