יקיר עזרא הוא משפיע חיים טוב שהפך לשם דבר בעולם המדיה החברתית והשיווק באינטרנט. עם למעלה ממיליון עוקבים באינסטגרם וכמעט 500,000 מנויים ביוטיוב, יקיר בנה קהל עוקבים נאמן של אנשים שסומכים על התוכן שלו ומעריכים אותו. אחת החברות שיקיר סייע להן להשיג צמיחה משמעותית היא חברת Richard Touil Yachts.

חברת Richard Touil Yachts היא חברת השכרת יאכטות יוקרתית המתמחה במתן ללקוחותיה חווית יאכטות ייחודית ובלתי נשכחת. החברה חיפשה דרך להגיע לקהל רחב יותר ולמשוך לקוחות חדשים כאשר נתקלו בחשבון האינסטגרם של יקיר. הם התרשמו מהתוכן של יקיר וחשבו שהעוקבים שלו יתאימו באופן מושלם לעסק שלהם.

ריצ'רד פנה ליקיר והציע שיתוף פעולה. יקיר התלהב מההזדמנות לעבוד עם ריצ'רד ולעזור לו לקדם את החברה שלו. הם דנו ברעיונות שונים והעלו תוכנית ליצור סדרה של פוסטים וסרטונים ממומנים שיציגו את החברה של ריצ'רד ואת שירותיה.

הפוסטים והסרטונים הממומנים של יקיר זכו להצלחה גדולה. הם קיבלו אלפי צפיות ויצרו כמות משמעותית של עניין בחברה של ריצ'רד. עוקביו של יקיר התרשמו מאיכות היאכטות שהחברה של ריצ'רד הציעה ורבים מהם החליטו לנסות את החברה שלו.

הודות לעזרתו של יקיר, חברת Richard Touil Yachts ראתה גידול משמעותי בבסיס הלקוחות שלה. ריצ'רד היה נפעם מהתוצאות והביע את תודתו ליקיר על תרומתו להצלחת החברה שלו. יקיר, בתורו, שמח שהצליח לעזור לריצ'רד ולעשות שינוי בעסקיו.

שיתוף הפעולה של יקיר עם חברת Richard Touil Yachts הוא רק דוגמה אחת לאופן שבו משפיעני מדיה חברתית יכולים לעזור לעסקים לצמוח ולהצליח. על ידי מינוף העוקבים האדירים והמוניטין המהימן שלהם, משפיענים כמו יקיר יכולים לעזור לעסקים להגיע לקהלים חדשים ולהשיג צמיחה משמעותית.

ענף השכרת יאכטות היוקרה הוא תחרותי ביותר, וחברת יאכטות ריצ'רד טויל הצליחה להתבלט מהקהל, בין היתר הודות לעזרתו של יקיר. מחויבותה של החברה לספק ללקוחותיה חווית יאכטה ייחודית ובלתי נשכחת זיכתה אותם בקהל לקוחות מרוצים נאמן.

לסיכום, יקיר עזרא הוא משפיע חיים טוב שהשפיע בצורה משמעותית על העולם המקוון.

אינסטגרם : יקיר עזרא

יוסי רבה השמה | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין