יום גיבוש לצוות כמו שאף פעם לא חוויתם

אנחנו יכולים לספר לכם על כל המחקרים שהצביעו על הקשר הישיר שבין ימי גיבוש ותחושת המחויבות והשותפות שמרגישים העובדים שלכם בעסק, אנחנו יכולים לדבר איתכם על החשיבות שיש בהוצאה של העובדים שלכם מהשגרה, אבל אין כל סיבה שנספר לכם את זה כאשר אנחנו יכולים פשוט לספר לכם מה אתם יכולים לקבל מהשכרה של יאכטה עבור יום כיף לצוות שהוא לא ישכח בחיים.

יום גיבוש לצוות זו הזדמנות מדהימה לחבר בין אנשים, להפוך אותם קרובים יותר, לצ'פר אותם על פרויקט שהם עבדו קשה עבורו. יום גיבוש לצוות זו הדרך שלכם להגיד לצוות שלכם פשוט תודה על מה שהם, על מי שהם, על מה שהם עושים עבורכם. אם אתם רוצים לשמוע עוד ולקבל מידע על יום גיבוש לצוות, אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות .

מה החוויה שלנו כוללת

השכרת יאכטה ליום גיבוש של הצוות יכולה להיות בכמה דרכים שונות. אנחנו מקפידים כל הזמן לשנות ולשדרג את חבילות השירות השונות כדי שכל אחד יוכל למצוא את עצמו ולקבל בדיוק את מה שהוא מחפש באופן המדויק ביותר.

חבילה ראשונה, החבילה המצומצמת: לעיתים כל מה שאתם מחפשים הוא מקום לעשות בו סיבוב קטן בלב ים. אתם יכולים לשלב את הסיבוב הזה עם איזו סדנה שקשורה למיינדפולנס וקשיבות, אתם יכולים לערוך במהלך ההפלגה הקצרה בופה עם מיני מתיקה, בגדול אנחנו מדברים על סיבוב נחמד של שעה, שעה וחצי. מדובר כמובן על חוויה נהדרת אבל לא על פעילות שמכסה על יום שלם. כך שאתם אתם מחפשים משהו מורכב יותר ומלא יותר, אנחנו לא בטוחים שזו הייתה החבילה שהיינו שמחים להמליץ לכם עליה.

חבילה שניה, החבילה הבינונית: אם אתם מחפשים נקודה בה אתם יכולים להרים איזה מסיבה לצוות, לראות ביחד את השקיעה ולהרים כוסית אל תוך הלילה בסוף יום מוצלח, רק תגידו. אנחנ ונחכה לכם עם מערכות שמע מתקדמות, אוכל מעולה וכל מה שצריך כדי להרים פשוט מסיבה. אנחנו כמובן נשמח לארח זמר או זמרת אהובים על צוות המשרד כדי לאפשר לכם ליהנות באמת ממסיבה מפיגת מתחים ומשחררת דאגות.

חבילה שלישית, החבילה המורחבת: אם אתם לא רוצים לשבור את הראש ולתהות מה תעשו עם הצוות, מדובר על הפתרון המושלם עבורכם. החבילה השלישית היא חבילה מורחבת בה אתם יכולים לאפשר לאנשי הצוות ליהנות מחוויה באמת בלתי נשכחת ויוצאת דופן. החוויה מתחילה בבוקר, אז אתם כמובן יכולים לשלב את הטיול ביאכטה עם פעילויות של ספורט ימי כאלו ואחרות, אל תשכחו כמובן להגיד לכולם לגיע עם בגד ים. לאחר מכן, תתקיים ארוחה נהדרת ולאחריה מסיבה אליה איש לא יוכל להישאר אדיש. האמינו לנו, מדובר על יום גיבוש מהסוג שהצוות ירצה לעשות שוב ושוב ושוב.

אנחנו פתוחים לרעיונות שלכם

אנחנו מודעים לכך שכל חברה צריכה מענה קצת אחר ולכן אנחנו פתוחים לרעיונות שלכם. אנחנו נמצאים כאן כדי לספק לכם את כל הכלים כדי לממש את הרעיונות שלכם בשלמות, אבל אנחנו גם לא תמיד יכולים לדעת בדיוק מי החברים המרכיבים את צוות המשרד או למי מהעובדים יש רגישות לדבר זה או אחר.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, זמינים לשיחות שלכם. אנחנו רוצים לספק לכם את החוויה המושלמת וזה יתאפשר רק אם אתם תתנו לנו את כל המידע עליכם כדי שנוכל ביחד להיערך בהתאם.