עיר בודרום היא המקום המושלם להתחיל ולסיים חופשה. הוא ממוקם על חצי אי הזוחל לים האגאי ויש לו הרבה מה להמליץ ​​עליו. יש לו מקום משלו בהיסטוריה, המקום בו עמד פעם אחד מפלאי העולם העתיקים, המאוזוליאום של מאוזולוס. כיום, זוהי טירת המאה ה -15 שנבנתה על ידי הוספיטלר האבירים השולטת בנמל ממנו מתחילים את שכר היאכטות היוקרתי שלכם. למרות שהאי היווני קוס נמצא ממש מחוץ לחוף הים, חופשת יאכטות צפונה יותר לאיי הקיקלאדים מוכיחה מאוד פופולריות בקרב לקוחות שטסים לשדה התעופה בודרום-מילאס הסמוך מכל אירופה ומחוצה לה.

הקרבה של שדה התעופה בודרום-מילאס לבודרום והגולט פירושה שאפשר לצאת מהבית בכל מקום באירופה בבוקר ולהיות על היאכטה בהמשך היום. לבודרום-מילאס יש קישורי שכר על בסיס יומי לאורך שבועות הקיץ עם מספר עצום של שדות תעופה אזוריים ברחבי אירופה וכן טיסות פנים מאיסטנבול עבור הנוסעים מרחוק יותר.

זה משדה התעופה דלמן להתחיל את חופשת שכר היאכטות שלך ממרמריס, פתייה או גוצ'ק, למעט נקודות ההתחלה המתאימות ביותר לאיי דרום הדודקנס אם אתה מעדיף לשכור במשך שבוע.

הדרך הקלה האחרת להגיע לטורקיה באמצעות סירת מנוע דרך קוס או רודוס. תוכלו למצוא טיסה זולה וקלה לאיים אלה ולקחת מעבורת כדי להגיע לטורקיה תוך זמן קצר.

שנת ניסיון פירושה שישנם מסלולים פופולריים שכבר קיימים עבור לקוחות שעשויים להזדקק לייעוץ לגבי המסלולים הטובים ביותר, אך זהו שירות למבחנים ביותר, כך שקבוצות שרוצות לקחת את כל הגולטות ורוצות לדון במסלול מותאם אישית יכולות עשה כך. אנחנו יכולים לארגן בשמחה כחברת שכר יוקרה בגולט.

אתה יכול להיות בטוח כי כל הצרכים שלך יענו אם תחליט לצאת לשייט בים האגאי. המטבח הים תיכוני מפורסם ובריא. התוצרת הטרייה שנאספת במהלך עצירת האי, הדגים הטריים, שמן הזית, הסלטים והגבינות עומדים בניגוד חריף למזון המעובד שאוכלות משפחות רבות בחיי היומיום שלהם. האווירה המרגיעה שנוצרה על ידי הפלגה בים האגאי היפה פירושה שתחזור רעננה הביתה, עם זיכרונות נהדרים וצילומים שתואמים. האיים הקיקלידיים והדודקאנסים מספקים נקודות שייט נפלאות.

האקלים בקיץ חם, בעיקר שמים ללא עננים לחלוטין וזריחות ושקיעות מדהימות. מה שאתה יכול גם להיות בטוח לגבי זה שתיהנה ממאכלים מקסימים המשתמשים בתוצרת הטרייה ביותר משווקים מקומיים ודגים כמו בורי אדום, בס וברז, נשטפים עם בירה קרה או יין משובח. מחכה חוויה ייחודית!